БЪЛГАРИЯОБЩЕСТВОУ Нас

България и Гибралтар играят при 2:1

кадър: БНТ 3

ългария и Гибралтар играят при 2:1. Валентин Антов откри резултата с глава в 23-ата минута. Рой Чиполина изравни в 26-ата минута. В 36-ата минута Кирил Десподов направи 2:1.

Срещата от Лигата на нациите започна в 21:45 часа на „Хювефарма Арена“ в Разград. Това е дебютът на сръбския специалист Младен Кръстаич начело на „лъвовете“, който нареди футболистите в система 3-5-2, предава Спортал.

Кръстаич заложи на Даниел Наумов за вратар, като по този начин стражът на ЦСКА 1948 се завърна под националната рамка след малко повече от година прекъсване. В защита започнаха Петко Христов, Валентин Антов и Антон Недялков. В средата на игрището сърбинът пусна Иван Турицов, Филип Кръстев, Илия Груев, Илиян Стефанов и младата надежда на Левски Марин Петков. В атака стартираха капитанът Кирил Десподов и Радослав Кирилов.